Избитый фанатами Юрий Береза просит помощи у Андрея Павелко

Избитый болельщиками ФК «ДНЕПР» Юрий Береза хочет добиться пожизненного запрета посещать футбольные матчи фанатам-хулиганам. Нардеп готовит соответствующие поправки  в Уголовный кодекс. Также он надеется на помощь Андрея Павелко, главы ФФУ.

Напомним, 11 ноября 2017 года на футбольном дерби СК «Днепр-1»  — ФК «Днепр»,  фанаты последнего  попытались выгнать Юрия Березу с трибун  и дали ему несколько затрещин. У нардепа  — гематомы и рассечения на лице. Комбат не намерен прощать обидчиков.

Юрий Береза

«Думаю, что в ближайшее время будет заседание ФФУ и ПФЛ. Футбольные хулиганы не должны мешать смотреть хороший футбол обычным болельщикам. Я в этом убежден. И поверьте, я сделаю все, как законодатель, чтобы ответ был довольно жестким. Те, кто приходит не болеть, а драться на стадион – им на место на спортивных аренах», —  заявил Юрий Береза.

В телефонном разговоре Юрий Береза нам подтвердил – собирается работать над усовершенствованием законодательства, дабы максимально усложнить посещение матчей для футбольных хулиганов.

 «У нас це не передбачено у Кримінальному кодексі.  Зараз готуються поправки по кримінального кодексу стосовно якраз кваліфікацій, і не тільки кваліфікацій, а плюс ще й покарання , яке буде за спортивне хуліганство, проти хуліганів, які не мають абсолютно нічого спільного із спортом. Але про це ще рано говорити.»,-  поясняет Юрий Береза

Он уже обратился за помощью  в урегулировании этого вопроса к Андрею Павелко.

«Зараз найближчим часом буде зібрана Федерація футболу України і Професійна футбольна ліга, буде зібрання і буде обговорюватись це питання. Після цього інциденту мені дуже багато пишуть і звертаються вболівальників футболу , багато з яких перестали ходити на футбол через цих покидьків.  І ви не путайте! Є ультраси, а є покидьки. Я хотів би їх розділити.

Є люди , які приходять вболівати за футбол, бо вони люблять футбол, вони дивляться футбол, вони ходять вболівати за улюблені команди, а є покидьки, які люблять побитись. Вони приходять кинути петарду в українського футболіста, наголошую! Вони роблять усе, щоб зірвати футбол. Це не ультраси і це не вболівальники.  Ультраси таке собі не дозволяють.  Я думаю, що все це пов’язано з осіннім загостренням.

Це хворі люди, нажаль, зміна погоди, коли переходить з літа на осінь , то у таких людей починається загострення. Вони повинні бути пацієнтами лікарень, а за ними повинні наглядати. Але їм не місце на футбольних стадіонах.  ». —  сетует Юрий Береза.

В то же время,  именно на странице ультрас ФК «Днепр» в  Facebook ответили Юрию Березе:

 

ответ ультрасов ответ ультрасов

 «Роз’яснення стосунків в ЗМІ, інтернет-балачки та даремні конфлікти – це не справа фанатів «Дніпра». Справа фанатів «Дніпра» — підтримка рідної команди, якій ми були і будемо вірними. Ми не будемо розтягувати ситуацію. Для нас вчорашній матч був звичайним і пересічним. Конфлікт вболівальників? Байдуже, студент або народний депутат – якщо ти чоловік, то будь готовий стояти за своє, не прикриваючись поліцією, дітьми чи ким-небудь іще.

По-перше, заявляємо, що спекулювання іменем полку «Дніпра-1» тут зайве. Людям, якщо вони мають не коротку пам’ять, варто згадати 2014-й рік, коли саме фанати, «Дніпра» зокрема, стали авангардом Революції, створили перший в Дніпрі волонтерський центр, створили власними руками новий символ міста – тризуб на готелі «Парус», який ви, чиновники і можновладці, так любите приписувати собі. Кожен третій фанат «Дніпра» поїхав на фронт, взявши в руки зброю.

Дехто і досі відстоює Україну на сході. Найкращі з нас віддали свої життя. Тому про те, в якому фанатському русі військові і волонтери, а в якому молодики і хулігани, ми ще посперечаємось і дамо фору будь-кому. Також хочемо нагадати, як Юрій Береза розпочав свою політичну кар’єру – рекламуючи себе на імені фанатів, розказуючи всім, які фанати «Дніпра» молодці, який внесок вони зробили в боротьбу за Україну і пов’язуючи себе саме із нашим Рухом.

Тепер же, як прийнято класичному політику, Береза повністю перефарбувався, створивши свій клуб, адже справжній «Дніпро» без фінансування Коломойського вже не потрібен. Після вчорашнього Дніпряни вже не друзі, а головні вороги. Смішно.».

В Facebook к обсуждению инцидента на футбольном поле подключились и активисты, и волонтеры. Большинство  из них не проявили сочувствия к избитому нардепу :

Напомним, это уже второй громкий скандал с нардепом Юрием Березой за последнее время. Как ранее сообщали СМИ, комбат избил до полусмерти человека, якобы ворвавшегося  в его дом. 

Читайте также Обвиняемый в убийстве двух патрульных в Днепре заговорил!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Юлия Ильницкая

Редактор сайта "Акцент", журналист, корреспондент.

Оставить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: